Altcoin haberleri Kripto Para Kripto Para Haber manşet

XRP balinalarında dev hareketlilik oluyor

XRP balinalarında dev hareketlilik

XRP’nin büyük hareketleri son zamanlarda artmaya başladı. Ripple’ın İsteğe Bağlı Likiditesine (ODL) olan ilgi arttıkça, bu ay milyonlarca dolarlık XRP transferlerinde büyük hareketlilik gerçekleşti.

Balina izleme platformu Whale Alert, bu haftanın başından bu yana bilinmeyen cüzdanları ve kripto para borsalarını içeren yüz milyonlarca XRP hareketiyle ilgili hareketleri paylaştı.

Anonim cüzdanların XRP hareketleri

Son 24 saat içinde, popüler kripto para birimi balina izleme hizmeti, borsalar ve anonim cüzdanlar arasında toplam 595.256,914 (595.26 milyon) XRP tokeninin transfer edildiğini bildirdi.

https://twitter.com/whale_alert

İlk olarak, 11.84 milyon dolar değerinde 32 milyon XRP, anonim bir cüzdandan Bitstamp borsasına taşındı. Aynı zamanda, OkeX’ten anonim başka bir cüzdana 27.5 milyon XRP (10.11 milyon dolar) transfer edildi.

Bir süre sonra Whale Alert, anonim cüzdandan başka bir anonim cüzdana toplam 134.75 milyon Ripple’ı (50.1 milyon dolar) taşındığını gören başka bir büyük XRP hareketinin verilerini paylaştı.

Balinaların XRP İşlemleri, artan ODL talebiyle yükseliyor

Büyük XRP işlemleri son zamanlarda sık görülüyor. Ripple’ın 2022’nin ikinci çeyreği mali raporunda, daha fazla müşterinin giderek ODL çözümlerini talep etmesi anlamına geliyor. Elde edilen verilere göre Ripple, ODL hacmi yıllık bazda 9 kat artarken ODL müşterilerine 408,9 milyon dolar değerinde XRP sattığını belirtti.

Related posts

GameStop NFT Pazarına Girdi

admin

NFT Nedir

admin

Rusya’dan yabancı yatırımcıya yasak

admin

Yorum Yap