Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Vitalik Buterin’den ağır Michael Saylor eleştirisi

Vitalik Buterin, Michael Saylor’a: Tam bir soytarı!

Kripto para dünyasında ne yazık ki herkes aynı fikirde olmayabiliyor. Özellikle söz konusu maksimalizm ise Vitalik Buterin gibi isimler oldukça sert tepkiler verebiliyorlar. Son yaşanan örnekte de benzer bir durum yaşandı. Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, MicroStrategy’nin Bitcoin sevdalısını CEO’su Michael Saylor‘a sert eleştirilerde bulundu.

Ethereum ve akıllı sözleşmelerin efsane isimlerinden Vitalik Buterin, yakın tarihli bir tweet’inde, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a hitaben, önde gelen Bitcoin maksimalistlerine“tam bir palyaço” dedi.

Saylor bir videoda, menkul kıymet yasalarının temelinin, etik ve ibadetle ilgili bir dizi İncil ilkesi olan Dekalog’da olduğunu iddia etmişti. Saylor “Menkul kıymetler yasalarının temeli, yalan söylememeniz, hile yapmamanız veya çalmamanızdır. Kanunun temeli budur” demişti. Bu nedenle, menkul kıymetler yasalarının eskimiş olduğu yönündeki popüler argümanı öne sürmüş ve geniş bir kitle tarafından tepki toplamıştı.

Bu sözlere karşılık veren Vitalik Buterin ise sert bir şekilde Saylor’a soytarı diyerek tepki gösterdi.

Son olarak Vitalik Buterin’in daha öncesinde de benzer bir şekilde Michael Saylor’ı eleştirdiğini ve katı bir maksimalist karşıtı olduğunu belirtelim.

Related posts

Cebelitarık Milletvekili: Aldım, sepetimde bu kripto para var!

Kripto para yazarı

Bitcoin Madencilik Şirketi Eleman Çıkartıyor

admin

Ethereum haftalık fiyat analizi

Kripto para yazarı

Yorum Yap