Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

TRON, stablecoin piyasa değeri ile ikinci en büyük halka açık zincir oldu

TRON’un toplam transfer değeri son zamanlarda 5 trilyon doları aştı, 105 milyon yeni hesap ekledi ve blok zincirinde 3,6 milyardan fazla işlem kaydetti.

Bunun da ötesinde, kilitli toplam değeri (TVL) 11 milyar doları aştı. TRON ağ gezgini tarafından atılan bir tweete göre, bu göstergeler onu “stabilcoin piyasa değerine göre en büyük 2. halka açık zincir ve TVL tarafından en büyük 3. halka açık zincir” yapıyor.

TRON ekosisteminin genişletilmesi

TRON’un büyümesini hesaba katmanın olası nedenlerinden biri , DApp pazarında daha fazla kullanıcı kazanmak ve TRON tabanlı daha fazla kullanım senaryosu sağlamak amacıyla blok zinciri ve gerçek dünya projeleri için çok zincirli bir topluluk kitle fonlaması inkübatörü olan WeFund ile duyurulan ortaklığıdır.

TRON’un merkezi olmayan finanstakiDeFi ) TVL’ sinin Mayıs ayında aylık bazda (MoM) %47 arttığı görüldü. TRON’un hızlı ilerlemesi onu düşüş piyasasıda olumlu sonuçlar bildiren tek blok zinciri haline getirdi.

Karşılaştırıldığında, en büyük DeFi ekosistemi olan Ethereum’un ( ETH ) TVL’si aynı anda %35 oranında azaldı. Binance Coin ( BNB ), Polygon ( MATIC ) ve Solana ( SOL ) da %27 ile %38 arasında değişen kayıplar kaydetti.

TRX fiyat analizi

TRON’un yerel kripto para birimi TRX’in fiyatı, gün içinde %0.03 artış ve önceki yedi gün boyunca %6.06 artışla 0.06945 $ seviyesinde

TRX’in piyasa değeri şu anda 6,42 milyar dolar ve bu göstergeye göre onu 16. en büyük kripto para yapıyor .

Related posts

Ayçiçek alım fiyatı 3 kez değişti

admin

SEC Bitcoin ETF Başvurusunu Reddetti

admin

Grayscale: Bitcoin ETF’ ye Destek Yüksek  

admin

Yorum Yap