Altcoin haberleri Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Santiment duyurdu ADA koin 1 dolara koşuyor

ada 1 dolar olabilir

Kripto para analitik şirketi Santiment’e göre popüler altcoin’de geçen ay görülen eğilim bu ay da devam edecek olursa yükselişler kaçınılmaz.

Uzun vadeli Cardano ADA koin yatırımcıları ADA Koin 1 dolar olur mu aramaları yaparken, Santiment verileri adeta uzun vadecilerin yardımına yetişti.

Balinalar 138 milyon dolar Ada koin satın aldı

Cardano (ADA) balinaları ve köpekbalıklarının aktivitesi, 1 dolara yükseliş koşusu için bu hafta önemli ölçüde arttı. Cardano’nun Vasil sert çatalı yaklaşırken, balinalar ve köpekbalıkları bu hafta yaklaşık 138 milyon dolar değerinde ADA satın aldı. Ayrıca veriler, ADA tokenlerini tutan toplam cüzdan sayısının şu anda 3,5 milyondan fazla olduğunu gösteriyor. Daha önce Temmuz ayında yapılması planlanan Vasil hard forkunun ertelenmesine rağmen ADA fiyatı yükselmeye devam ediyor.

Santiment duyurdu ADA 1 dolara koşuyor

Cardano’ya Olan Destek

Bu hafta başında, İsviçre bankası Sygnum Bank, Cardano‘da (ADA) staking desteği sunmaya başladı. Dünyanın ilk dijital varlık bankasının müşterileri artık kurumsal düzeydeki platformu kullanarak ADA koin i stake edebilir ve stake ödülleri alabilir.

Birikimler, ADA koin fiyatının yerel bir fiyatın zirvesine ulaşmasının ardından Haziran ortasındaki bir düşüşten sonra geldi. Cardano, Vasil sert çatalının ölçeklenebilirlik, istikrar, güvenlik ve titizliğe odaklanacağına söz verdi. Ayrıca, merkezi olmayan uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesiyle Cardano blok zincirinde daha iyi verim olacaktır.

Related posts

Grayscale: Bitcoin ETF’ ye Destek Yüksek  

admin

Binance 6 altcoin için yeni duyuru

Kripto para yazarı

Haftanın en çok aranan 5 kripto parası

Kripto para yazarı

Yorum Yap