Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Ripple Toronto şubesini açtı, işler yolunda giderse yüzlerce kişiyi işe almayı planlıyor

Fintech ve blockchain şirketi Ripple Labs , 22 Haziran’da yaptığı açıklamada, Kanada’nın Toronto kentinde yeni bir ofis açıldığını ve 50 mühendis istihdam etmeyi planladığını duyurdu.

31 Temmuz’da Ripple‘ın Twitter sayfasında yayınlanan şube açılışının bir videosunda , şirket CEO’su Brad Garlinghouse, Toronto’yu “mükemmel mühendislik yeteneğine” sahip bir topluluk olarak nitelendirdi ve bu nedenle şirketin mühendislik merkezinin yeri olarak burayı seçti.

Ripple, yıl sonuna kadar Toronto ofisinde 50 yeni kişiyi ve takip eden yıllarda 100 ila 200 kişiyi daha işe alacağını da sözlerine ekledi.

Ripple’da yazılım mühendisi olan Mohit Doshi, blockchain şirketinin sunduğu fırsatları şöyle açıkladı:

“Mühendislik ekibimizde son derece etkili çalışabildiğimiz yeterli sayıda insan var fikirlerimiz ve katkılarımız büyük ölçekte önemli bir etkiye sahip. Ekibimde, neredeyse hiç duyulmamış olan birden fazla projeye aynı anda katkıda bulunma fırsatım oldu.”

Zorluklara rağmen Ripple’ın genişleme planları

Finbold’un Haziran ayı sonlarında bildirdiği gibi , Ripple , Toronto ofisinin açılışını, blockchain ve kripto para birimi çözümleri açısından önemli bir teknoloji merkezi haline getirme ve şirketin Kuzey Amerika’daki operasyonlarını genişletmesini kolaylaştırma planlarıyla duyurdu.

Mart ayının ortalarında şirket, 790 milyon dolar değerinde olan ödeme odaklı defterini inşa eden proje geliştiricilerini önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde dağıtmak üzere bir milyar XRP tokeni sözü verdi.

Related posts

Balinalar bu altcoini biriktirmeye devam ediyor

Kripto para yazarı

SEC Bitcoin ETF Başvurusunu Reddetti

admin

FED Başkanı Powell: Enflasyonu yüzde 2’ye çekeceğiz

admin

Yorum Yap