Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber NFT

Funko, Avatar Legends NFT’lerini düşürmek için muhteşem bir eğlence deviyle ortak oldu

29 Temmuz’da popüler kültür tüketici ürünleri şirketi Funko, firmanın oldukca uluslu medya ve eğlence şirketi Paramount Global ile ortak bulunduğunu duyurdu.

İki şirket, Avatar Legends evrenine dayanan bir takım değiştirilemez token (NFT) sunmayı planlıyor. Funko’nun son olarak Avatar Legends Digital Pop sürümü, NFT platformu Droppp vesilesiyle 9 Ağustos 2022’de yayınlanacak.

Funko Avatar Legends paketleri ve bireysel NFT’ler

Yaklaşan Funko ve Paramount Digital Pop NFT’lerinde Kuruk, Painted Lady ve Fire Nation Aang benzer biçimde popüler karakterler yer alacak. “Avatar Efsaneleri x Funko Serisi 1 Dijital Pop! yakında Droppp’a geliyor, ”Funko Cuma günü tweet attı. NFT’ler Funko’nun benzersiz bobble-head, pop art stilini içerecek ve Avatar Legends’ın standart NFT paketi paket başına 9,99 $ olacak.

Premium paketler birim başına 29,99 $ olacak ve Funko, Avatar Legends Digital Pop serisinde toplam 625.000 NFT olacağını söylüyor. “Her bir Dijital Pop paketi! size nadir Funko Dijital Pop’larından birini ortaya çıkarma şansı veriyor! Açıldığında, bu sonrasında parasız, sınırı olan sayıda, fizyolojik bir vinil koleksiyon için kullanılabilir.

Ayrıca, NFT satışları son birkaç haftadır kasvetli ve NFT satışlarının son yedi günü bundan önceki haftaya nazaran %25,26 daha düşük. Google Trends verileri, dünya genelinde “NFT” terimi için meydana getirilen aramaların Ocak ayının sonunda tüm zamanların en yüksek puanı olan 100’den mevcut puan olan 16’ya düştüğünü gösterdiğinden, NFT’lere olan ilgi yatay bir seyir izledi.

Related posts

Kucoin Batıyor Mu, CEO Ne Dedi

admin

İngiltere’de kriptoyla ilgili anlaşmazlıkların sayısı artıyor

Kripto para yazarı

Algorand’da yeni CEO’ göreve başladı

admin

Yorum Yap