Bitcoin haberleri Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Eski Google CEO’su Bitcoin için olağanüstü yorumu

Eski google ceosu bitcoin yorumu

Yeniden ortaya çıkan bir videoda, eski Google CEO’su Eric Schmidt, Bitcoin’in ( BTC ) teknolojisini kriptografik sahnede büyük bir başarı olarak selamladı.

2014 yılında Bilgisayar Tarihi Müzesi’nde konuşurken Schmidt , Bitcoin teknolojisinin önemli olduğunu ancak varlığın bir para birimi olarak kullanılmasına ilişkin şüphelerini dile getirdi. 

Bitcoin’in teknoloji kurulumunun gelecekte daha fazla işletmeye güç sağlayabileceğini belirtti.

Bir panelde “Bitcoin dikkate değer bir kriptografik başarıdır” dedi. “Dijital dünyada kopyalanamayan bir şey yaratma yeteneği muazzam bir değere sahip. Bitcoin mimarisi, kelimenin tam anlamıyla kopyalanamayan bir defterlere sahip olma inanılmaz bir gelişme. Pek çok insan bunun üzerine iş kuracak” dedi. 

Eski Google CEO'su Bitcoin için olağanüstü yorumu

Schmidt’in kripto teknolojisine ilgisi 

Genel olarak, Schmidt’in Bitcoin teknolojisini ele alması, kripto para birimlerinin altında yatan Web3’e olan ilgisini paylaştı.

“Birey olarak kimliğinizi kontrol edebileceğiniz ve merkezi bir yöneticinizin olmadığı yeni bir model, çok güçlü ve baştan çıkarıcı.”

Yıllar geçtikçe, eski yöneticinin kripto alanındaki ilerlemelerini giderek artırdığını belirtmekte fayda var. Örneğin, 2021’de firmanın strateji danışmanı olarak Chainlink ekibine katıldı . Ayrıca teknoloji sektörünün geleceğini vurgulayan  “The Age of AI” kitabının yazarlarından biridir.

Schmidt’in mevcut blok zincirlerine yönelik eleştirisi

Buna ek olarak, Schmidt, çoğunluğun saldırıya uğramamalarını sağlamaya odaklandığını belirterek mevcut blok zincirlerini eleştiriyor ve bunun bir zaman kaybı olduğunu düşünüyor. Eleştirisi, sektörün tanımlı olmadığını savunarak Metaverse kavramına kadar uzandı.

Schmidt , kripto para birimlerine biraz para yatırdığını açıkladı. Ancak yatırım yaptığı kripto para biriminin adını vermedi.

Related posts

CoinLoan Para Çekme İşlemine Kısıtlama Getirdi

admin

New York Yankees maaşları Bitcoin ile ödeyecek

admin

Bitcoin fiyatı 6 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı

Kripto para yazarı

Yorum Yap