Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking hizmeti sunacak

Dünyanın ilk dijital varlık bankası unvanına sahip Sygnum Bank, yapılan basın açıklamasında kurumsal müşterileri için güvenli bir ortamda Cardano stake hizmeti sunulacağını duyurdu.

Sygnum halihazırda Ethereum ve Tezos üzerinde stake yapma imkanı sunuyor. Bunun yanında müşteriler artık Cardano’yu mevcut cüzdanlarından stake edebilecek. Böylece uzun vadeli Cardano yatırımcıları, kripto varlıklarını banka düzeyinde düzenlenmiş bir ortamda stake ederek pasif gelir elde edebilecekler.

Cardano kurucusu, Vasil hard fork gecikmesiyle ilgili sessizliğini bozdu

Cardano’nun Sygnum Bank desteğiyle stake edebileceği gelişmesinin yanında Cardano ağı için önemli bir açıklama da kurucusu Charles Hoskinson’dan geldi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı açıklamada Ağ için son derece önemli olarak kabul edilen Vasıl Hard Fork için daha fazla beklenmeyeceğini söyledi ve yükseltmenin şu an son test aşamasından geçtiğini doğruladı.

Mevcut durumla ilgili düzeltilmesi gereken birkaç uç durum olduğunu aktaran Hoskinson, geliştirici ekibin, bu ayın ortalarında daha detaylı bilgiler vererek güncelleme için hazır olduklarını duyuracağını umuyor.

Cardano (ADA) fiyatında son durum

Cardano (ADA), hafta sonu işlemlerinde 0,55 dolara kadar yükseldikten sonra genel satışlarla birlikte bugün 0,48 dolara kadar geriledi. Hafta sonundan bu yana yüzde 10’un üzerinde değer kaybı gören ADA, şu an Haziran ayında direnç olan bölgeyi destek olarak kullanıyor. ADA için Temmuz ayından bu yana 0,55 dolar bandı direnç bölgesi olarak kalmaya devam ediyor. 

Related posts

Bittrex borsası Shiba UNI (SHIB) listeledi

admin

Uniswap (UNI) koin neden artıyor

admin

Rusya dijital paralarla ödeme yöntemini yasakladı

admin

Yorum Yap