Kripto Para Kripto Para Haber NFT

Dehub 1 milyon dolar NFT Çekilişi Açıkladı

Dehub 1 milyon dolarlık yeni NFT çekilişini duyurdu

Dehub 1 milyon dolarlık yeni NFT çekilişini açıklayarak tarih yazdı.

Enflasyon arttıkça ve fırsatlar azalmaya başladıkça, tüm dünyada giderek artan sayıda insan tek kaçış yolu olarak çekilişlere, piyangolara ve diğer kumar girişimlerine yöneliyor.

Sorun şu ki piyasadaki herhangi bir çekilişin, meşru olduğunu ve şüpheye yer bırakmayacak şekilde kanıtlamanın bir yolu yok.

Bu nedenle Dehub, dünyanın ilk milyon dolarlık NFT çekilişi aracılığıyla Chainlink VRF (Doğrulanabilir Rastgele İşlev) kullanan zincir üzerinde ve kanıtlanabilir şekilde adil olan bir NFT çekiliş protokolü oluşturdu.

Dehub 1 milyon dolar NFT Çekilişi Açıkladı

Dehub’un çekilişi hakkında bilinmesi gerekenler

Çekilişe katılmak yalnızca 11 ABD Doları tutarındadır ve katılımcıların Birleşik Krallık’ta 1 milyon ABD Doları (veya sabit para cinsinden eşdeğeri) bir ev kazanma şansı vardır. Bu aslında dünyanın blok zinciri teknolojisine dayalı ilk ev çekilişidir.

Buda çekilişin kanıtlanabilir şekilde adil, doğrulanabilir ve şeffaf olduğu anlamına gelir. Bu önemlidir çünkü çoğu zaman çekilişlerin büyük çoğunluğu ve dolandırıcılığa dönüşür ve katılımcılar genellikle paralarını kaybeder.

Dehub hakkında

Dehub, blockchain sektörünün önde gelen eğlence ve yaşam tarzı merkezi olmaya çalışmaktadır. Dehub, kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştirmek ve çok çeşitli alanlarda gelişmiş koruma sağlamaktadır.

Related posts

Harmoni Ağında 100 Milyon Dolarlık Hırsızlık

admin

El Salvador: Bitcoin için Sabırlı Olun

admin

Duke Energy Bitcoin Madenciliğini Araştırıyor

admin

Yorum Yap