Stellar $0.1291.

stellar Stellar (XLM)

$0.1291
4.11% ( (24s))
İzle
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
$3.22 B $164.81 M25.03 B XLM

Stellar fiyatı $0.1291, toplam market değeri $3.22 B. 24 saatlik değişim 4.11% yukarı.

XLM Koin Nedir

Stellar ağı, varlıklar arası değer transferlerini kolaylaştırmak için kullanılan açık kaynaklı, dağıtılmış ve merkeziyetsiz bir ağdır. Stellar, düşük gelir seviyelerindeki insanlara da düşük maliyetli finansal hizmetlere erişim sağlayan açık bir finansal sistem olmayı hedeflerken, bir kuruşun çok küçük bir kısmıyla varlıklar arası değer transferini kolaylaştırmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

XLM Artar Mı

Stellar, itibari paraya dayalı para birimleri ve kripto para birimleri arasındaki değişimleri gerçekleştirebilir. Stellar'ı destekleyen kuruluş olan Stellar.org, XRP gibi merkezileştirilmiştir ve çapraz platform işlemlerini ve XRP gibi mikro işlemleri gerçekleştirmeyi amaçlar. Ancak, Ripple'ın aksine, Stellar kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve platformlarının kendisi açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.

Stellar, 2014 yılında Jed McCaleb tarafından kurulmuştur. Ağ sistemi Stellar ile eski avukat Joyce Kim. Stellar ayrıca finansal kurumları birbirine bağlamayı ve sınır ötesi transferler için gereken maliyet ve süreyi önemli ölçüde azaltmayı amaçlayan bir ödeme teknolojisidir.

(XLM) kullanılarak, bir kullanıcı sahip olduğu herhangi bir para birimini farklı bir para biriminde başka birine gönderebilir. XRP gibi mevcut para birimleri arasında arbitraj işlemlerini kolaylaştırarak, uluslararası transfer işlemlerini çok düşük maliyet ile yapar.

 


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

# İsimFiyatDeğişim (24s)Değişim 7D Değişim 30D Piyasa DeğeriHacim (24s)Mevcut TedarikFiyat Grafiği(7D)
tr_TRTurkish