TRON $0.0658.

tron TRON (TRX)

$0.0658
2.63% ( (24s))
İzle
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
$6.08 B $573.63 M92.50 B TRX

TRON fiyatı $0.0658, toplam market değeri $6.08 B. 24 saatlik değişim 2.63% yukarı.

Trx Koin Nedir

Tron (TRX)' un amacı, merkezi olmayan bir internet oluşturmak ve dünyanın en büyük blok zinciri tabanlı işletim sistemi olmayı hedefliyor.

TRON Artar Mı

TRON protokolü, akıllı sözleşmeler aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalara hizmet etmek için yüksek ölçeklenebilirlik, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek verimli bilgi işlem sunar. Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler, Solidity geliştiricilerinin uygulamalarını yeniden yazmaları gerekmediğinden TRON ağı üzerinde uyumlu ve konuşlandırılabilir olacak.

Tron / Usdt Fiyatı

Neden Tron? dünyada, blok zincirdeki işlemler için yüksek verim sağlarken merkezi değildir. Bu, özellikle oyunlarda yüksek hızlı işlem gerektiren uygulamalar için uygundur. TRON ağında halihazırda verilmiş bir dizi token bulunmaktadır. TRON, 24 Temmuz 2018'de en büyük P2P dosya paylaşım protokollerinden biri olan BitTorrent'i satın aldı. Satın almanın bir sonucu olarak, BitTorrent ağındaki ekonomiyi güçlendirmek için kripto para birimi olarak BitTorrent Token (BTT) piyasaya sürüldü. Token, ağ içinde dosya paylaşımını ve depolamayı teşvik etmek için kullanılacaktır.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

# İsimFiyatDeğişim (24s)Değişim 7D Değişim 30D Piyasa DeğeriHacim (24s)Mevcut TedarikFiyat Grafiği(7D)
tr_TRTurkish