Ethereum $1,218.90.

ethereum Ethereum (ETH)

$1,218.90
5.97% ( (24s))
İzle
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
$147.85 B $15.56 B121.29 M ETH

Ethereum fiyatı $1,218.90, toplam market değeri $147.85 B. 24 saatlik değişim 5.97% yukarı.

Ethereum Ne Kadar

2015 yılında Vitalik Buterin tarafından duyurulan Ethereum ERC-20 kod sistemi sayesinde birçok kripto para biriminin altyapısını oluşturan merkeziyetsiz  blok zinciridir. Blok zincirin kripto para birimi ise ETH (Ether) 'dir. Bitcoin' den sonra kripto para piyasasında en büyük 2. büyük kripto para birimidir.

ETH Ne Oldu

Ethereum, 2013 yılının sonlarında kripto para araştırmacısı ve programcısı Vitalik Buterin tarafından yeni nesil bir blok zinciri olarak önerilmiştir. Ethereum'un geliştirilmesi için gereken maddi kaynak 2014 Temmuz ve Ağustos aylarında kitle fonlaması yöntemiyle internet üzerinden toplanmıştır. Ethereum, 30 Temmuz 2015’te, 11.9 milyon adet olarak “ön madencilik” yöntemiyle hayata geçirilmiştir.

ETH Artacak Mı

Ethereum platformu tarafından üretilen kripto para birimi ETH, kripto para cüzdanları arasında transferi yapılabilir, madencilik faaliyetlerini karşılamak için kullanılabilir. Ethereum blokzincirinde yapılacak masraflar Gas Fee olarak adlandırılır.

Ethereum ağında yeni projeler geliştirilebilirsiniz. Ethereum' un bazı özellikleri aşağıdadır.

  • Herkes için bankacılık: Dünya nüfusunun büyük bir oranı finansal sisteme ulaşım sağlayamamaktadır. Sadece bir internet bağlantısı ile yatırım yapabilir, ödünç verebilir, borç alabilirsiniz.
  • Daha özel bir internet: Tüm kişisel bilgilerinizi vermeden ethereum uygulamasını kullanabilirsiniz. Değere dayalı bir ekonomiyi tercih eder.
  • Eşler arası ağ: Aracı firma ya da kişi olmadan 2 kişinin kendi arasında anlaşma yapabileceği, transfer yapabileceği bir sistem sunar.
  • Sansüre dirençli: Hiçbir şirket ya da hükümetin sahip olmadığı merkeziyetsiz platform Ethereum ile ödeme almanızın ya da göndermenizin önünde engel yoktur.
  • Garantilerin ticareti: Borç almak ya da finansal yatırım yapmak için herhangi bir kişisel ilişkiye ihtiyaç duymadan fonların sadece sizin güvencenizdedir.

 


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

# İsimFiyatDeğişim (24s)Değişim 7D Değişim 30D Piyasa DeğeriHacim (24s)Mevcut TedarikFiyat Grafiği(7D)
tr_TRTurkish