Coinbase TIME, DEXT, DREP, JUP, MUSE Koinlerini Listeliyor

Coinbase

En büyük kripto para borsalarındna olan Coinbase’ den yeni listeleme haberi geldi. Kripto para borsası Coinbase Chrone.tech (Time), Dextolls (Dext), Drep new (Drep), Jupiter (Jup), Muse (Muse) koinlerini listeleyeceğini duyurdu.

Tokenların hepsinin Erc-20 ağında desteklendiğini duyuran Coinbase, varlıkların kaybolmaması için başka ağlar kullanmayın uyarısında bulundu.

Chrone.Text (Time) Token Nedir

Time Token’ ın fiyat hareketlerine time token fiyat alanından bakabilirsiniz. Chrono.tech projesi, İnsan Kaynakları, işe alım ve çıkış gibi süreçler için blok zincir çözümleri sunar. Global işgücü piyasasında işe alım ve fon transferinin önündeki birçok engeli kaldırmayı amaçlamaktadır. 

Projenin yerel token i olan TIME ise, birden çok blok zincirde barındırılan ve eşler arası serbest çalışan bir pazar yeri olan LaborX’i, plazma tabanlı kripto değişimi olan TIMEX.io’yu ve bordro çözümü olan PaymentX gibi çeşitli unsurlar üzerinden piyasalara çözüm üretilmesi hedeflenmektedir.

Time token in whitepaperine ve proje için daha detaylı bilgiye ulaşmak için https://chrono.tech/ adresine ulaşabilirsini.

Dextolls (Dext) Token Nedir

DEXT Token, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı programdır:

 • Bekletme veya aylık abonelik yoluyla uygulamanın en üst düzey özelliklerine erişim.
 • DEXT Force Ventures gibi premium ticaret grubuna ve topluluk girişimlerine erişim.

DEXT araçları şunları içermektedir :

 • Pool Explorer, merkeziyetsiz borsalarda likidite hareketlerini ve yeni likit havuzların oluşumunu takip etmenizi sağlar.
 • Pair Explorer, bir projenin güven ve ölçümlerine ek olarak bir belirtecin grafiklerini ve işlemlerini kontrol etmenizi sağlar.
 • Cüzdan bilgisi size en sevdiğiniz yatırımcının cüzdanlarını takip etme gücü verir.
 • Big Swap Explorer, balinaları ve büyük işlemleri izlemenizi sağlar.
 • Multiswap, alım satım yanıt sürenizi hızlandırmak için birden fazla DEX portalı açar.

Dext token’ in fiyatı na ulaşmak için sitemizin koin market verileri sayfasını ziyaret ediniz. Projeye dext token whitepaper a ulaşabilirsiniz.

Drep new (Drep) Token Nedir

Momo Chang ve Xiaolong Xu’nun kurucuuları olduğu proje, adını ünlü evrim kuramcısı Charles Darwin, Alman matematikçi Bernhard Riemann, İsviçreli matematikçi Leonhard Euler ve Alman fizikçi Max Planck’ın isimlerinin ilk harflerinden almaktadır.

Merkeziyetsiz Sistem (DREP), İnternet platformlarının itibar değerini ölçmesini, para kazanmasını ve paylaşmasını sağlar. DREP Vakfı, bir blok zinciri altyapısı ve merkezi olmayan itibar protokolü sağlamayı amaçlamaktadır.

DREP’in Amacı:

 • İnternetin (sosyal ağ, çevrimiçi içerik sağlayıcılar, çevrimiçi oyunlar) kullanıcı büyümesini ve trafikten para kazanmayı hızlandırmak için bir altyapı oluşturmak,
 • Sahte haber/içerik/hesap tanımlama ve filtreleme konularını ele almak,
 • İtibar destekli varlıklara ve itibar destekli para birimine dayalı belirteçleri geliştirmek,
 • Hedefli kullanıcı kazanımı için token sahipleri paylaşım havuzu oluşturmak,

Drep token’ in fiyatı na ulaşmak için sitemizin koin market verileri sayfasını ziyaret ediniz. Projeye dext token whitepaper a ulaşabilirsiniz.

Jupiter (Jup) Token Nedir

Jüpiter Projesi, blockchain’i herkes için erişilebilir ve güvenli hale getirmeyi amaçlıyor. Jüpiter’in askeri düzeyde şifrelemesi, kullanıcı verilerinin özel ve güvenli olmasını sağlamaya yardımcı olur. Jüpiter, seçkin şifreleme yeteneklerimiz sayesinde, müşterimizin isteklerine göre genel ve özel ağlarda güvenli dApp’lere güç sağlayabilir.

Tamamen şifrelenmiş veriler

Veriler, askeri düzeyde şifrelememizi kullanan uygulamalarda yerel olarak depolanır. Oradan veriler, Jüpiter’in yerleşik şifreleme protokolünden yararlanmak için SSL kullanılarak düğümlerimiz aracılığıyla gönderilir.

JUP token’ in fiyatı na ulaşmak için sitemizin koin market verileri sayfasını ziyaret ediniz. Projeye jup token whitepaper a ulaşabilirsiniz.

Muse (Juse) Token Nedir

Dijital sanat dünyasının blok zincirleri ile daha kararlı, güçlü ve erişilebilir bir hal almasının isteği sonucunda oluşturulmuş bir kripto para birimidir. ERC-20 altyapısında geliştirilen kripto para ciddi yükselişleri ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Sanat dünyasındaki işlerin daha fazla değere sahip olması amaçlanan ve ağ üzerinde yapılan işlemlerde sanatçılara yarar sağlayacak birçok özellik bulunduran MUSE projesi, telif hakkı gibi büyük problemlerin de önüne geçiyor.

MUSE Coin, sahip olduğu bu özelliklerin yanında NFT20.io ismi verilen DEX borsasının ana yönetim tokeni olarak görev almaktadır. Bu borsa üzerinde NFT platformlarında kullanılan kripto para birimlerinin ticareti gerçekleştirilebilir ve dönüşümleri yapılabilir. Bunun yanında tanımda da bahsettiğimiz gibi NFT üzerinden yürütülen sanat işlerinin de kontrolü, güvenliği ve kararlılığı sağlanabilir. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve ilerleyen zamanlarda farklı bir konumda olacağını net bir şekilde görebiliyoruz.

Muse token’ in fiyatı na ulaşmak için sitemizin koin market verileri sayfasını ziyaret ediniz.

tr_TRTurkish