Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Coinbase Prime’a Ethereum stake seçeneği geliyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Coinbase, kullanıcıları için yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan son açıklamada Coinbase Prime’ın kurumsal müşterileri, Ethereum stake hizmeti alabilecek.

Coinbase Prime, kurumsal müşterileri için Ethereum Stake seçeneği geliyor

Kripto para borsası Coinbase Prime’ın kurumsal müşterileri, artık firmanın soğuk hava deposu kasasında güvence altına alınan fonlarla platformda Ethereum stake edebilecekler. Coinbase tarafından yayımlanan bir blog gönderisinde “Müşteriler bir cüzdan oluşturabilir, ne kadar stake yapacaklarına karar verebilir ve Coinbase Prime hesaplarındaki Ethereum varlık sayfasından stake etmeye başlayabilir.

Yayımlanan blog gönderisinde “müşteri fonlarını güvence altına almak en yüksek önceliğimizdir” sözlerine yer verildi. Tüm para çekme anahtarlarının firmanın soğuk hava deposu karasında tutulduğu ve stake işlemlerinin gerçekleştirilmeden önce mutabakatı tamamlaması gerektiği açıklamada yer aldı. Yapılan bu açıklama ile bu işlemin geçerli sayılmadan önce bir Blockchain ağına eklenmesi gerektiği anlamı taşıyor. Son olarak şu anda Ethereum bir iş kanıtından bir hisse kanıtı Blockchain sistemine geçiyor. Bu da her iki doğrulama sürecinin de aynı anda çalıştığı anlamına geliyor. Coinbase Prime üzerinden Solana, Polkadot, Cosmos, Tezos ve Celo ve gibi kripto para birimleri için stake yapıyor.

Related posts

Binance’ dan Dev Yatırım

admin

İnşaat maliyetleri 2 kat arttı

admin

İngiltere, kriptoyu ‘tanımak ve korumak’ için mülkiyet yasalarını genişletmeyi önerdi

Kripto para yazarı

Yorum Yap