Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Blockchain devi duyurusunun ardından XRP uçuşa geçti

Blockchain devi Ripple, geçtiğimiz günlerde ikinci çeyrek raporunu yayınladı. Rapordaki önemli kısımlar ilgi çekmeye devam ediyor. ODL’nin (On-Demand Liquidity) benimsenmesi arttıkça, Ripple ikincil piyasalardan XRP’yi satın almaya devam edeceğini söyledi.

Blockchain devi Ripple, ikincil piyasadan XRP toplayacak

Önde gelen Blockchain şirketi Ripple, yakın zamanda yayınlanan 2. çeyrek 2022 mali raporunda, XRP’yi ikincil piyasadan geri satın aldığını açıkladı. Blockchain şirketi, XRP geri satın alma girişiminin amacının, satın alınan kripto varlığını On-Demand Liquidity (ODL) işletmelerine satmak olduğunu belirtti. Ripple’a göre, ODL çözümünün benimsenmesi önceki çeyrekte muazzam bir şekilde büyüdü. Rapora göre, ODL hacmi bir önceki yıla göre 9 kat arttı.

Ripple, bir topluluk gelişim projesinde rol aldı

Bu sırada Ripple, yakın zamanda Oakland sakinlerine faydalı olacak bir topluluk geliştirme projesine katıldığını belirtti. Şirket, yakın tarihli bir blog yazısında, bu yaz “Stephen & Ayesha Curry’s Eat. Learn. Play. Foundation” ile ortak olduğunu söyledi. Duyuruya göre ortaklık; Oakland, Kaliforniya’da bir oyun alanı ve topluluk bahçesinin geliştirilmesine yol açtı. Proje, insanların aktif kalmasına, ağ oluşturmasına yol açar. Ayrıca nihayetinde topluluğun üyelerini bir araya getirecek sosyal bağlar kurmasına yardımcı olacak bir alan sağlar.

Ripple’a göre, topluluk projesi uzun yıllar boyunca 100’den fazla Oakland gencine ve ailelerine faydalı olacak. Bu arada duyuru, Kaliforniya kongre üyesi Temsilci Brad Sherman’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile Ripple arasındaki davanın SEC’in lehine sonuçlanacağını belirtmesinin ardından geldi. Kongre üyesi, Ripple’ın kripto parası XRP’nin menkul kıymet olduğundan emin olduğunu söyledi. Ayrıca SEC’i XRP ticaretini kolaylaştıran borsaları kısıtlamaya çağırdı.

XRP bu hafta yükselişte.

XRP fiyatı, son 7 gün içinde %13,35 yükseldi. Fiyat son 24 saat içinde %8,71 yükseldi. Fiyat, sadece son bir saat içinde %1,11 düştü. Güncel fiyat 0,396499 dolar. XRP, 3,84 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerinin %89,67 altında.

Related posts

Batının Rusya ve Türkiye işbirliği endişesi

admin

ABD’de enflasyon yasası onaylandı Bitcoin’in ilk tepkisi

Kripto para yazarı

Aracı kurumlar hisse önerilerini yatırımcılarla paylaştı

Kripto para yazarı

Yorum Yap