Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Blackrock, Coinbase ile Ortaklık Kurdu

Blackrock, Coinbase ile Ortaklık Kurdu

10 trilyon dolarlık varlıkları yöneten BlackRock, kurumsal müşterilerine kripto paralara olan erişiminin önünü açmak için Coinbase ile anlaştı.

BlackRock stratejik ekosistem ortaklıklarının küresel başkanı Joseph Chalom konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Kurumsal müşterilerimiz dijital varlık piyasalarına açılmakla giderek daha fazla ilgileniyor ve bu varlıkların operasyonel yaşam döngüsünü nasıl verimli bir şekilde yöneteceklerine odaklanıyorlar.

Coinbase Başkanı Emilie Choi, ise şunları söyledi:

BlackRock’un yatırım yönetimi teknolojisindeki derin uzmanlığı, Coinbase’in entegre ve güvenli alım satım, saklama ve ana aracılık ürün paketi ile birleştiğinde dijital varlık yatırımına daha fazla kurumsal erişim ve şeffaflık sağlayacak.

 10 trilyon dolar Blackrock, Coinbase ile Ortaklık Kurdu

Hedefte kurumsal müşteriler var

BlackRock’ın stratejik ekosistem ortaklıklarının küresel başkanı Joseph Chalom, blog yazısında, “Kurumsal müşterilerimiz kripto para piyasalarına açılma konusuyla giderek daha fazla ilgileniyor ve bu varlıkların operasyonel yaşam döngüsünü nasıl verimli bir şekilde yönetebileceklerine odaklanıyorlar” dedi.

Aladdin ile Coinbase arasındaki entegrasyon, kurumsal kripto para yatırımcıları için mevcut bir entegre ticaret çözümü olan Coinbase Prime aracılığıyla sağlanacak. Blog gönderisinde, şirketlerin platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edeceği ve entegrasyonla gelecek olan özelliklerin aşamalı olarak kullanıma sunulacağı belirtildi.

Related posts

Bitfinex soruşturmayla karşı karşıya kalabilir

Kripto para yazarı

Çöken kripto para şirketlerine yatırım yapanların zararı karşılanacak Mı? ABD’li kurum açıkladı!

Kripto para yazarı

Dehub 1 milyon dolar NFT Çekilişi Açıkladı

Kripto para yazarı

Yorum Yap