Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber

Bitstamp, ay sonuna kadar 14 işlem çiftini delist edecek

Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, bu ayın sonunda toplamda 14 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu.

Kripto borsası Bitstamp yakın tarihte yayınladığı bir tweet’te 14 işlem çiftini listeden çıkarmayı planladığını duyurdu. Delist edilecek işlem çiftlerinin; XRP/PAXUMA/BTCKNC/BTCSNX/BTCCOMP/BTCPAX/GBPPAX/EURBCH/GBPCRV/BTCMKR/BTCZRX/BTCBAT/BTCYFI/BTCLINK/ETH, olduğu bildirildi.

11 Ağustos tarihinden itibaren, borsa kullanıcıları XRP token’ınını Ethereum ağı üzerinde çalışan popüler stablecoin Paxos Standard’a (PAX) karşı takas edemeyecek. Borsa toplamda 14 kripto para çiftini desteklemeyi durduracak. Kullanıcılar bu durumla birlikte artık sterlin karşısında Bitcoin Cash (BCH) ticareti yapamayacak.

LINK/ETH çifti de dikkate değer liste dışı bırakmalar arasında yer alıyor. Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olan Bitstamp, söz konusu çiftler için desteği neden durduracağını açıklamadı. Borsa işlem çiftlerini performanslarına göre, rutin olarak gözden geçirdiğini belirtti. Listeden çıkarmalarla ilgili kararlar son piyasa gelişmelerinden etkileniyor. Kullanıcılar ise listeden çıkarılan işlem çiftleri için işlem geçmişlerini görmeye devam edebilecek.

Related posts

Popüler metaverse coin yükselişe geçti! İşte sıradaki hedefi

Kripto para yazarı

Portekiz bankaları kripto hesapları kapattı

Kripto para yazarı

Harvard Üniversitesi ile ortaklık kuran filecoin (FIL) uçuşa geçti!

Kripto para yazarı

Yorum Yap