Site icon Finans Evreni

Binance ve Ronaldo Arasında NFT Ortaklığı

Bincance Ronaldo İşbirliği

Bincance Ronaldo İşbirliği

Kripto para borsalarının en büyüğü Binance ile efsanevi Portekiz asıllı futbolcu Cristiano Ronaldo NFT ortaklığı için buluştu.

Binance borsasının blog sayfasından yapılan açıklamada bu iş birliğinden mutlu oldukları vurgulandı. Avrupa yılın futbolcusu ödülleri (Balloon D’ or) kazananı Ronaldo ile yalnızca Binance’in resmi NFT platformunda yer alacak bir dizi NFT koleksiyonuyla dünya çapındaki hayranlarına türünün tek örneği bir deneyim sağlanacak.

Bazı ülkelerdeki kayıtlı Binance kullanıcıları da NFT koleksiyonları Binance Pay kullanarak satın alabilecekler.

2022 yılı içinde piyasaya sürülmesi planlanan ilk NFT koleksiyonu, Ronaldo ile ortaklık içinde oluşturulan özel tasarımlara sahip olacak. Ronaldo yaptığı açıklamada: “Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil, bu yüzden benzeri görülmemiş deneyimler ve bu platform aracılığıyla erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi.Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan ilk koleksiyon, Ronaldo ile işbirliği içinde oluşturulan ikonik tasarımlara sahip olacak.

Ronaldo, “Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil, bu yüzden benzeri görülmemiş deneyimler ve bu platform aracılığıyla erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi” diyor. Hayranların da koleksiyondan benim kadar keyif alacağını biliyorum.” dedi.

Bu ortaklık sayesinde Binance, spor fandom deneyimini benzeri görülmemiş seviyelere taşıyor. Ayrıca, Arjantin Futbol Federasyonu, Brezilya Futbol Konfederasyonu ve profesyonel spor kulüpleri SS Lazio (IT) ve FC Porto (PT) ile mevcut ortaklıklar üzerine inşa edilecek.

Binance İşbirliğinden Mutlu

Binance CEO’ su CZ ise yaptığı açıklamada şunları belirtti.

Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından biri ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde bir ikon haline geldi. özgünlüğü, yeteneği ve hayır işleriyle dünyanın en özel hayran kitlelerinden birini topladı.

Hayranlarına Ronaldo ile bağlantı kurmaları ve ikonik bir spor tarihine sahip olmaları için özel katılım fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz.

kaynak

NFT hakkında merak ettikleriniz için NFT Nedir yazımıza bakabilirsiniz.

Exit mobile version