Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Binance ve Mastercard Binance kartı duyurdu

Binance ve Mastercard Arjantin kartı başlattı

Binance ve Mastercard, kripto para birimleri ve günlük satın alımlar arasında köprü kurmak için Arjantin’de ön ödemeli Binance Kart’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Dünyanın önde gelen blok zinciri ve kripto para altyapısı sağlayıcısı Binance ve Mastercard, kripto para birimleri ile günlük satın alımlar arasındaki boşluğu kapatmak için Arjantin’de Binance Kart’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Binance Kart, şirketin küresel kripto para birimini somut bir şekilde benimsemeye yönelik devam eden çalışmaların bir parçasıdır. Ürün beta aşamasındadır ve önümüzdeki haftalarda geniş çapta satışa sunulacaktır.

Binance Kart avantajları

Credencial Payments tarafından verilen Binance Kart, Arjantin’deki geçerli bir ulusal kimliğe sahip tüm Binance kullanıcılarının, hem mağaza içi hem de çevrimiçi olarak dünya çapında 90 milyondan fazla Mastercard satıcısında Bitcoin ve BNB dahil olmak üzere kripto para birimleriyle alışveriş yapmasına ve fatura ödemesine olanak tanıyacak.

Binance ve Mastercard Binance kartı duyurdu

Kullanıcılar satın alma noktasında kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak itibari para birimine dönüştürüldüğü sorunsuz bir işlemin keyfini çıkarabilir, ayrıca uygun satın alımlarda %8’e kadar kripto para iadesi ve ATM para çekme işlemlerinde sıfır ücret avantajından yararlanabilir.

Binance kart sahipleri, Binance Uygulaması ve web sitesindeki kart panosu aracılığıyla kartlarını yönetebilecekler. Kullanıcılar ayrıca işlem geçmişlerini görüntüleyebilecek ve kart panosu aracılığıyla müşteri desteğine erişebilecekler. 

Related posts

Ülkenin en büyük bankası kripto para ile işlemlere başlıyor

admin

Ledger, 100 yerel cardano token için desteği genişletiyor

Kripto para yazarı

Solana cüzdanlarına 2 milyon dolarlık hack saldırısı

Kripto para yazarı

Yorum Yap