Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber

Binance CZ’si BNB’nin Başarısıyla Övünüyor

Binance ekosisteminin yerel tokeni olan BNB, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin'e karşı yeni bir zirveye ulaşmayı başardı.

Binance ekosisteminin yerel tokeni olan BNB, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e karşı yeni bir zirveye ulaşmayı başardı.

Riskten kaçınma tokeni olmasına rağmen BNB, Bitcoin’den çok daha iyi performans gösteriyor.

BNB, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor. Şu anda değeri 49 milyar dolar. Kripto para birimi şu anda 301 dolardan işlem görüyor.

tradingview.com

Kasım ayının başlarında gerçekleşen 2021 boğa koşusunun zirvesinde, kripto para biriminin piyasa değeri 101 milyar doların üzerine çıktı.

BNB tokeni şu anda rekor seviyesinden %55.60 düştü. Özellikle Binance‘in yerel tokeni, devam eden ayı piyasası sırasında hem Bitcoin hem de Ethereum’dan daha iyi performans göstermeyi başardı. İki kripto para birimi, bu makalenin yazıldığı sıradaki rekor seviyelerinden sırasıyla %66,48 ve %66,03 düştü.

Binance CZ'si BNB'nin Başarısıyla Övünüyor

BNB üzerinde asılı duran yasal belirsizlik

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, tokenin gerçekten kayıtsız bir menkul kıymet olup olmadığını belirlemek için bir soruşturma başlattığı iddia ediliyor.

Ancak Binance kurucu ortağı Yi He, yakın tarihli bir röportajda BNB’nin bir güvenlik belirteci olmadığını vurguladı . Aslında tüm ekosistemi destekleyen bir yardımcı program belirteci olduğunu iddia ediyor.

Related posts

Sand Koin Nedir Nerede Kullanılır

admin

Okratech (ORT) koin nedir

Kripto para yazarı

Polkadot (DOT) Koin Nedir

admin

Yorum Yap