Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Binance Ceo’su CZ ve Michael Saylor: Bitcoin boğaları geri dönüyor!

Bitcoin (BTC) boğaları, Fed’in faiz artırımına ve durgunluk korkularına rağmen kripto piyasasının yükselişe geçmesiyle geri döndü gibi görünüyor.

Yüksek enflasyona karşı Bitcoin yatırımları artıyor

Bitcoin fiyatı Temmuz ayında %29 artarak 29 Temmuz’da 2 ayın ardından 24.294 dolara ulaştı. ABD Fed’in faiz artırımı ve negatif GSYİH raporu, yükselen olumlu duygular nedeniyle piyasa rallisini aşağı çekemedi. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi geçen ay 11’den 42’ye sıçradı ve Bitcoin’i 20 bin doların üzerindeki seviyelere kadar çıkarttı.

Binance CEO’su “CZ”, CNBC ile yaptığı röportajda, artan enflasyon ve durgunlukla ilgili korkuyu hafifletiyor. BTC 20.000 dolar seviyesinin üzerinde düşüş eğiliminde olduğuna inanıyor, çünkü 2017 yılında 20 bin dolar civarındaki son zirve güçlü bir psikolojik engel görevi görüyor.

Mantıksal olarak kripto piyasasının borsanın tersine hareket etmesi gerektiğini iddia ediyor, ancak kripto, daha küçük pazar boyutu nedeniyle bu günlerde makro faktörlere bağlı hareket ediyor. Fed’in faiz artırımına ve durgunluk korkularına rağmen hem kripto hem de hisse senedi piyasaları yükseliyor.

Bitcoin analisti Willy Woo, 30 Temmuz’da bir tweet’te Bitcoin birikiminin arttığını iddia ediyor. Kişisel Bitcoin grafiğini paylaştı ve tarihi Bitcoin hareketlerini gösteren ayı piyasası alt tablosunu paylaştı. Bitcoin boğaları bir ralli yapabilir.

Related posts

37 bin 500 kişiye yeni istihdam

admin

Ravencoin(RVN) muazzam geri dönüş

Kripto para yazarı

Akbank bu kripto borsasını satın alabilir

Kripto para yazarı

1 yorum

Rey 30 Temmuz 2022 at 11:36

Bu adam yükselir dediyse battik

Cevap ver

Yorum Yap