Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Binance CEO’su CZ ile WazirX Yönetimi Arasında Atışma

binance CZ WazirX atışma

CZ, sorunlu WazirX borsasının kapatılabileceğini ancak bunu kullanıcılara zarar vereceği için yapmadıklarını ekledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Hindistan kolluk kuvvetlerinin WazirX’in bazı varlıklarına baskın düzenleyip dondurmasının ardından şirketinin duruşunu netleştirmek için açıklama yaptı.

CZ’nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaların tamamı

Binance, WazirX için cüzdan hizmetleri sağlamaktadır. WazirX alan adı bizim kontrolümüze devredildi. Bize bir AWS hesabına paylaşımlı erişim verildi. WazirX’i kapatabilirdik. Ama yapamayız, çünkü bu kullanıcılara zarar verir.

Binance, daha önce belirtildiği gibi “kullanıcı kaydı, KYC, alım satım ve para çekme işlemlerinin başlatılması” dahil olmak üzere işlemler üzerinde kontrole sahip DEĞİLDİR. Bunu WazirX’in kurucu ekibi kontrol ediyor. Taleplerimize rağmen bu hiçbir zaman devredilmedi. Anlaşma hiçbir zaman tamamlanmadı. Hisse transferi olmadı.

WazirX kurucu ekibi platformun operasyonlarının kontrolünü elinde tuttu. Bize (Binance) hiçbir zaman veri veya kullanıcıların kontrolü, KYC vb. verilmedi. WazirX’teki bu sorunları çözmek için yetkililer ile çalışmayı çok isteriz.

Binance CEO’su CZ ile WazirX Yönetimi Arasında Atışma

WazirX kurucusu CZ’ye karşı açıklama yaptı

WazirX’in kurucu ortağı Nischal Shetty, Binance CEO’suna karşı birkaç açıklama yaptı. “WazirX’i kapatabiliriz” sözünün doğrudan CZ’nin tam kontrole sahip olduğunu kanıtladığını belirtti.

Nischal Shetty, platformdaki tüm kullanıcıların kripto para ve nakit varlıklarının şimdilik güvende olduğunu garanti etti.

Related posts

Orta Afrika Cumhuriyeti Kendi Kripto Parasını Çıkardı

admin

Bitfinex soruşturmayla karşı karşıya kalabilir

Kripto para yazarı

Bitstamp, ay sonuna kadar 14 işlem çiftini delist edecek

Kripto para yazarı

Yorum Yap