Bitcoin haberleri Kripto Para Kripto Para Haber manşet

Bankline, bitcoin ATM hizmetini genişletiyor

Bitcoin ATM’lerinin sayısı dünya genelinde artmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri merkezli Bankline, Bitcoin ve kripto ATM kullanıcıları için fonlara 24 saat erişim imkânı sağlamak için hizmetlerini genişletiyor.

Bankline’dan yeni bitcoin ATM hizmeti

Kripto dostu uygulamalarıyla tanınan Bankline, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Bitcoin ve kripto ATM’lerindeki fonlara gece boyunca erişimi kolaylaştırmak için bankalarla ortaklık kuruyor. Kripto alanı büyümeye devam ederken, kullanıcıların fonlara erişim kolaylığı sağlaması için şirketler yeni adımlar atmaya devam ediyor. Kripto ATM’lere olan ilgi arttıkça kuruluşlar kripto ATM’lerine yatırım yapmayı sürdürüyor ve bu kuruluşlardan birisi de Bankline olarak karşımıza çıkıyor. Kripto dostu uygulamalarıyla bilinen Bankline, kripto kullanıcılarının tüm gün boyunca fonlarına erişebilmesini kolaylaştırmak adına çeşitli bankacılık kurumlarıyla bir araya geçti.

BankLine’ın bu yeni hizmeti, ABD’deki kripto ATM noktalarını rahatsız eden hizmetlerin kesintiye uğraması ve gecikmeler gibi tüm rahatsız edici sorunların ortadan kaldırılmasını hedefliyor. Şirket tek bir platform çatısı altında çeşitli kripto seçeneklerinin kolaylaştırılmasını sağlıyor. Hizmetlerini optimize edebilmek adına BankLine, Amerika Birleşik Devletleri’nde nakit kasaları işleten 300’ün üzerinde tesisle sözleşme imzaladı. BankLine’ın hizmetleri Alaska, Porto Riko, Hawaii ve ABD kıtası geneline yayılmış durumda ve ülke içerisinde yaklaşık 29.000 Bitcoin ATM ve kripto para ATM lokasyonu bulunuyor. Son olarak şirket yeni hizmeti hakkında kriptonun operasyonel verimliliğini artırmaya devam edeceğini ve kullanıcılar için Bitcoin ATM’lerini çok daha kullanışlı hale getirmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Related posts

TRON, stablecoin piyasa değeri ile ikinci en büyük halka açık zincir oldu

Kripto para yazarı

Rusya’dan metal ihracatı için Türkiye’ye teklif

admin

Çöken kripto para şirketlerine yatırım yapanların zararı karşılanacak Mı? ABD’li kurum açıkladı!

Kripto para yazarı

Yorum Yap