Kripto Borsa Haber Kripto Para Kripto Para Haber

Algorand’da yeni CEO’ göreve başladı

algo koin

Piyasalarda 3 gün önce dolaşan haberlere göre Algorand’ın CEO’su görevden ayrılmıştı. CEO görevinden ayrılan Steven Kokinos’un yerini, şirketin COO* (Chief Operating Officer)’ su W. Sean Ford geçici olarak CEO görevine atandı.

Turing ödüllü ve MIT profesörü Silvio Micali tarafından 2017 yılında kurulan Algorand, sınırsız bir ekonomi için ürünler ve hizmetler oluşturmak için ortak bir platform sağlayan tamamen merkezi olmayan, güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri ağıdır. COO olarak Bay Ford, ürün yönetimi, mühendislik, pazarlama ve küresel topluluk geliştirme dahil olmak üzere pazara giriş yürütme ve operasyonlardan sorumluydu.

CEO görevinden ayrılan Kokinos ayrılık konuşmasında şunları söyledi:

Algorand’ın CEO’su olarak hizmet vermek bir zevkti. Bu sonraki aşamaya geçerken, şirketin geleceği konusunda heyecanlıyım ve ekibin işleri sorunsuz bir şekilde sürdüreceğinden eminim.

Algorand nedir

Algorand, ekonomik modelleri ve her türden ekonomiyi dönüştürüyor. Turing Ödüllü kriptograf Silvio Micali tarafından kurulan Algorand’ın yüksek performanslı Layer-1 blok zinciri, herkese hızlı, sorunsuz ve kapsayıcı teknolojiler getirme konusunda benzersizdir. 

Algorand, TradFi ve DeFi’den yeni yaratıcı ekonomilere ve ötesine kadar her sektörü yeniden şekillendiriyor. Birlikte çalışabilirlik için olağanüstü bir taahhütle, sürdürülebilir teknolojisi herkes için daha fazla katılım, şeffaflık ve verimlilik sağlar. 2000’den fazla küresel kuruluş için tercih edilen teknoloji olan Algorand ekosistemi, yeni nesil finansal ürünleri, protokolleri ve değer alışverişini dönüştürüyor. Daha fazla bilgi için www.algorand.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

* COO kelimesi CEO ile karıştırılsa da, COO’nun görevi şirketin baş sorumlusu olan CEO’ya karşı şirketin operasyonları ile ilgili bilgiler vermektir. COO görevinde bulunanlar, CEO adayı olarak şirkette görev alırlar.

Algo koin fiyatı yazının yazıldığı anda 0,3258 dolardan işlem görüyor.

Related posts

Binance ve Ronaldo Arasında NFT Ortaklığı

admin

Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?

Kripto para yazarı

Lazarus, kripto şirketlerine sahte iş başvurusu yapıyor

Kripto para yazarı

Yorum Yap